Pierwsza porażka Grota

W brutalny sposób zostaje zakończona nasza passa ligowych meczów bez porażki w tym sezonie. Przegrywamy z Chemikiem II Police 1:5 (0:1). Honorowe trafienie należało do juniora - Patryka Stefańskiego w 88 minucie.

Zapewne wynik mógłby być bardziej korzystny gdyby w pierwszej połowie dopisało nam więcej szczęścia - trzy razy po strzałach Grzegorza Chmielowskiego piłka zatrzymywała się na słupku, natomiast Michał Borsuk nie wykorzystał rzutu karnego. W drugiej połowie trener Marcin Lis postawił wszystko na jedną kartę, Grot odsłonił się. Jednak nie przyniosło to bramek, a Policzanie skrzętnie wykorzystali swoje kontry. Słabszy mecz musiał w końcu nadejść. Tym bardziej, że kolejny raz zabrakło kilku ważnych ogniw (Młynarczak, Klimas, Janiak).

Trzeba zakasać rękawy i za tydzień znów wrócić na zwycięską ścieżkę w derbach z Wichrem Steklno.